DRAMA: Na začátku jsem byl „JÁ“ a kolem všichni „OSTATNÍ“. Pak přišla „ONA“ a uchvátila „MNE“. „JÁ“ jsem se cítil ztracený v „NAŠICH“ myšlenkách. „ONA“ poodstoupila, ale dávala mi naději. V tu chvíli jsme byli „MY“.

Přišel „ON“ a „ONA“ se začala otáčet. Unikala a „JÁ“ „JÍ“ v dobré víře nechal svobodu. „JÁ“ jsem se před nikým netajil svými city.

„ON“ nebyl ani známý, ani kamarád a „ONA“ nebyla moje, ale naději mi „KDYSI“ dávala, ale „ON“ „JÍ“ byl najednou blíž. „ONA“se mi vzdalovala a „JÁ“ to neviděl. Pak „ONA“ odjela a „ON“ se mi ztratil z očí. „JÁ“ v ni docela věřil a „ONA“ nechtěla řešit lásku láskou.

Odstoupila úplně, ale „JÁ“ se snažil dát najevo city i kladné emoce, ale „ONA“ se cítila být nepřipravená na vztah. Mé „JÁ“ bylo osloveno „JÍM“. „ON“ mi sdělil, že po ní touží. Koukal jsem kolem „SEBE“ a viděl jsem „OSTATNÍ“ a „ONI“ to věděli.

„JÁ“ byl jediný, kdo nic nevěděl. „JÁ“ jsem asi blázen!!!“JÁ“ jsem se s „NÍ“ rozloučil a ustoupil „JIM“ z cesty. „ONA“ však prý lásku neslibovala ani „JEMU“ ani „MĚ“ a prý je to jen „NÁŠ“ boj.

Nechci „JI“ vidět, ale bolí to, a jsem omráčen samotou. Nechtěl jsem „JI“ nechat zmizet.

error

Podpořte nás sdílením - DÍKy

RSS
Follow by Email